DOSKONALENIE KOMUNIKACJI TELEFONICZNEJ

Jak poprawić skuteczność komunikacji pracowników klientami?

Rozmowy telefoniczne to krytyczny element komunikacji z klientem.
Często decyduje o powodzeniu sprzedaży, dlatego należy położyć nacisk na szkolenia pracowników i ciągłe doskonalenie umiejętności prowadzenia konwersacji.
Jak monitorować ich przebieg jeśli personel posługuje się smartfonami?
Oczywiście należy przeprowadzać szkolenia, ale jak skuteczne jest operowanie na przykładach 

  1. Aplikacja na smartfony - Ograniczenia jakie wprowadzają właściciele systemów operacyjnych na smartfony powoduje, że trudno jest nagrywać rozmowy telefoniczne. Dodatkowo najczęściej są one nagrywane na telefonach i przekazywane na wskazane zasoby np. ftp. Aplikacja AgenDialer oraz 
  2. Monitorowanie przebiegu rozmów - skróć czas przygotowania dzięki narzędziu do tworzenia stron internetowych metodą "przeciągnij i upuść". Upuść segment na stronę, edytuj zawartość i publikuj - specjalistyczne umiejętności nie są konieczne. Wypróbuj teraz!
  3. Analiza i szkolenia - wybieraj spośród szerokiej gamy najnowszych gotowych segmentów, jak pełnoekranowe prezentacje, pokazy slajdów, galerie obrazów, "przyklejone" nagłówki i wiele innych. Wypróbuj teraz!

Utwórz własną stronę internetową za pomocą kilku kliknięć Jako wszechstronny edytor z funkcją przeciągania i upuszczania, "Mobirise" pomaga skrócić czas przygotowania projektu, tworząc dopasowujące się i przyjazne urządzeniom mobilnym, strony internetowe, "Mobirise" to jedno z najłatwiejszych narzędzi do projektowania witryn internetowych, dostępnych dzisiaj.

Adres

Siedziba:
ADVICOS POLAND sp. z o.o.
ul. Leśna 56
87-125 Silno
NIP: 8792707586
KRS: 0000758498

Kontakt

e-mail: biuro@advicos.com          
telefon: +48 22 120 11 11