Infolinie z voicebotem

Koniec z wysłuchiwaniem menu!
Wasz klient powie w czym możemy pomóc, w jakiej sprawie dzwoni, a nasz Voicebot go odpowiednio obsłuży.

Obsługa 24/7

Infolinia z Voicebotem obsługuje całą dobę, rozmawia, by rozpoznać intencje i jak najszerzej zaspokoić potrzeby dzwoniącego klienta. Jednocześnie może obsłużyć kilkadziesiąt połączeń z identyczną jakością.

Ludzkim głosem

Nasze Voiceboty obsługują głosem męskim lub kobiecym, w wielu językach. Mogą dostosować się do potrzeb lub charakteru osoby dzwoniącej.
Może rozmawiać i odpowiadać w sposób zbliżony do rozmowy pomiędzy ludźmi.

Wirtualny agent

Tworzymy Voiceboty w wersjach konwersacji FAQ, obsługi procesów biznesowych i petenta. Nasze Voiceboty odpowiadają na pytania, przyjmują zamówienia, zlecenia, reklamacje.

Natural language processing

Konwersacje z klientem
Voicebot prowadzi konwersację pytając lub odpowiadając na pytania. Rozmowa nie przebiega w sposób liniowy, bo voicebot identyfikuje i dostosowuje się do intencji osoby. W każdej chwili można zadać dowolne pytanie, bez związku z poprzednim, poprosić o powtórzenie itp.

Natural Language Processing
W naszych infoliniach z voicebotem wykorzystujemy przetwarzanie języka naturalnego NLP, czyli nasz Voicebot rozpoznaje mowę, analizuje jej treść, by najlepiej zinterpretować intencje interlokutora.
Klient może w dowolny sposób wyrazić swoją potrzebę,  pojedynczym słowem, bądź całym zdaniem. Mechanizmy analizy i interpretacji mowy powodują, że rozmowa z botem może zastąpić pracę agenta - człowieka.

Oszczędność
Voicebot poprzez swoją dostępność i zakres umiejętności (wiedzy) może zastąpić personel w obsłudze klienta.
Kilkadziesiąt połączeń jednocześnie, odpowiedzi na rutynowe pytania, przyjmowanie standardowych zleceń i zadań sprawia, że można skrócić czas obsługi i zmniejszyć koszty obsługi infolinii nawet o 80% 

Dlaczego Voicebot?

  1. Voicebot nie męczy się - ponieważ jest to automat - program, może z jednakową jakością obsłużyć klienta w południe jak i o północy. w poniedziałek czy w niedzielę, jednego czy kilkudziesięciu. Może odciążyć personel infolinii wykonując rutynowe czynności: 
  2. Voicebot ciągle zwiększa zakres własnej wiedzy- Oczywiście nie samodzielnie, ale poprzez wsparcie personelu. Analizując przebieg konwersacji voicebota identyfikujemy informacje, jakich oczekują osoby dzwoniące i stale uzupełniamy bazę wiedzy, tak samo jak byśmy uczyli agenta - człowieka. 
  3. Korzyści Voicebota - na podstawie rozpoznanych potrzeb osoby dzwoniącej na infolinię Voicebot może skierować połączenie do personelu według kompetencji, odpowiadać na rutynowe pytania, przyjmować zamówienia, reklamacje, zlecenia, powiadamiać, informować, ostrzegać.
Adres

Siedziba:
87-125 Silno k/Torunia
ul. Leśna 56

Kontakt

e-mail: biuro@advicos.com          
telefon: +48 22 120 11 11
                    

również tu nas znajdziesz!